Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jaworzniaków20:16
Baśniowa20:17
Rębowo20:18
Czermińskiego20:20
Przywidzka20:21
Szadółki20:22
Leszczynowa20:23
Lawendowe Wzgórze20:24
Ujeścisko20:27
Kielecka20:29
Przemyska20:31
Wilanowska20:32
Cmentarz Łostowicki
 
20:33
0 min.
 
Emaus20:352 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny20:374 min.
 
Kurpińskiego20:385 min.
 
Otwarta20:396 min.
 
Suchanino20:407 min.
 
Nad Jarem20:418 min.
 
Cygańska Góra20:429 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:4411 min.
 
Szpital Zakaźny20:4512 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej20:4613 min.
 
Smoluchowskiego20:4714 min.
 
Traugutta20:4815 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)20:5017 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk20:5118 min.
 
Uphagena20:5219 min.
 
Wrzeszcz PKP20:5421 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy