Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jaworzniaków12:56
Baśniowa12:57
Rębowo12:58
Czermińskiego13:00
Przywidzka13:02
Szadółki13:03
Leszczynowa13:05
Lawendowe Wzgórze13:06
Ujeścisko13:09
Kielecka13:11
Przemyska13:13
Wilanowska
 
13:15
0 min.
 
Cmentarz Łostowicki13:161 min.
 
Emaus13:183 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny13:205 min.
 
Kurpińskiego13:216 min.
 
Otwarta13:227 min.
 
Suchanino13:238 min.
 
Nad Jarem13:249 min.
 
Cygańska Góra13:2510 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:2712 min.
 
Szpital Zakaźny13:2813 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:2914 min.
 
Smoluchowskiego13:3015 min.
 
Traugutta13:3116 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)13:3318 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:3419 min.
 
Uphagena13:3520 min.
 
Wrzeszcz PKP13:3722 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy