Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jaworzniaków11:36
Baśniowa11:37
Rębowo11:38
Czermińskiego11:40
Przywidzka11:42
Szadółki11:43
Leszczynowa11:45
Lawendowe Wzgórze11:46
Ujeścisko11:49
Kielecka11:51
Przemyska11:53
Wilanowska
 
11:55
0 min.
 
Cmentarz Łostowicki11:561 min.
 
Emaus11:583 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny12:005 min.
 
Kurpińskiego12:016 min.
 
Otwarta12:027 min.
 
Suchanino12:038 min.
 
Nad Jarem12:049 min.
 
Cygańska Góra12:0510 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:0712 min.
 
Szpital Zakaźny12:0813 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej12:0914 min.
 
Smoluchowskiego12:1015 min.
 
Traugutta12:1116 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)12:1318 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk12:1419 min.
 
Uphagena12:1520 min.
 
Wrzeszcz PKP12:1722 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy