Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jaworzniaków19:49
Baśniowa19:50
Rębowo19:51
Czermińskiego19:53
Przywidzka19:55
Szadółki19:56
Leszczynowa19:58
Lawendowe Wzgórze19:59
Ujeścisko20:02
Kielecka20:04
Przemyska20:06
Wilanowska
 
20:08
0 min.
 
Cmentarz Łostowicki20:091 min.
 
Emaus20:113 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny20:135 min.
 
Kurpińskiego20:146 min.
 
Otwarta20:157 min.
 
Suchanino20:168 min.
 
Nad Jarem20:179 min.
 
Cygańska Góra20:1810 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:2012 min.
 
Szpital Zakaźny20:2113 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej20:2214 min.
 
Smoluchowskiego20:2315 min.
 
Traugutta20:2416 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)20:2618 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk20:2719 min.
 
Uphagena20:2820 min.
 
Wrzeszcz PKP20:3123 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy