Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jaworzniaków10:39
Baśniowa10:40
Rębowo10:41
Czermińskiego10:43
Przywidzka10:45
Szadółki10:46
Leszczynowa10:48
Lawendowe Wzgórze10:49
Ujeścisko10:52
Kielecka10:54
Przemyska10:56
Wilanowska
 
10:58
0 min.
 
Cmentarz Łostowicki10:591 min.
 
Emaus11:013 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny11:035 min.
 
Kurpińskiego11:046 min.
 
Otwarta11:057 min.
 
Suchanino11:068 min.
 
Nad Jarem11:079 min.
 
Cygańska Góra11:0810 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:1012 min.
 
Szpital Zakaźny11:1113 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:1214 min.
 
Smoluchowskiego11:1315 min.
 
Traugutta11:1416 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)11:1618 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk11:1719 min.
 
Uphagena11:1820 min.
 
Wrzeszcz PKP11:2123 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy