Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jaworzniaków09:59
Baśniowa10:00
Rębowo10:01
Czermińskiego10:03
Przywidzka10:05
Szadółki10:06
Leszczynowa10:08
Lawendowe Wzgórze10:09
Ujeścisko10:12
Kielecka10:14
Przemyska10:16
Wilanowska
 
10:18
0 min.
 
Cmentarz Łostowicki10:191 min.
 
Emaus10:213 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny10:235 min.
 
Kurpińskiego10:246 min.
 
Otwarta10:257 min.
 
Suchanino10:268 min.
 
Nad Jarem10:279 min.
 
Cygańska Góra10:2810 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:3012 min.
 
Szpital Zakaźny10:3113 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:3214 min.
 
Smoluchowskiego10:3315 min.
 
Traugutta10:3416 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)10:3618 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk10:3719 min.
 
Uphagena10:3820 min.
 
Wrzeszcz PKP10:4123 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy