Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jaworzniaków15:56
Baśniowa15:57
Rębowo15:58
Czermińskiego16:00
Przywidzka16:02
Szadółki16:03
Leszczynowa16:05
Lawendowe Wzgórze16:06
Ujeścisko16:09
Kielecka16:11
Przemyska16:13
Wilanowska
 
16:15
0 min.
 
Cmentarz Łostowicki16:161 min.
 
Emaus16:183 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny16:205 min.
 
Kurpińskiego16:216 min.
 
Otwarta16:227 min.
 
Suchanino16:238 min.
 
Nad Jarem16:249 min.
 
Cygańska Góra16:2510 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:2712 min.
 
Szpital Zakaźny16:2813 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:2914 min.
 
Smoluchowskiego16:3015 min.
 
Traugutta16:3116 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)16:3318 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:3419 min.
 
Uphagena16:3520 min.
 
Wrzeszcz PKP16:3722 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy