Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jaworzniaków13:36
Baśniowa13:37
Rębowo13:38
Czermińskiego13:40
Przywidzka13:42
Szadółki13:43
Leszczynowa13:45
Lawendowe Wzgórze13:46
Ujeścisko13:49
Kielecka13:51
Przemyska13:53
Wilanowska
 
13:55
0 min.
 
Cmentarz Łostowicki13:561 min.
 
Emaus13:583 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny14:005 min.
 
Kurpińskiego14:016 min.
 
Otwarta14:027 min.
 
Suchanino14:038 min.
 
Nad Jarem14:049 min.
 
Cygańska Góra14:0510 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:0712 min.
 
Szpital Zakaźny14:0813 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:0914 min.
 
Smoluchowskiego14:1015 min.
 
Traugutta14:1116 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)14:1318 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:1419 min.
 
Uphagena14:1520 min.
 
Wrzeszcz PKP14:1722 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy