Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jaworzniaków13:56
Baśniowa13:57
Rębowo13:58
Czermińskiego14:00
Przywidzka14:02
Szadółki14:03
Leszczynowa14:05
Lawendowe Wzgórze14:06
Ujeścisko14:09
Kielecka
 
14:11
0 min.
 
Przemyska14:132 min.
 
Wilanowska14:154 min.
 
Cmentarz Łostowicki14:165 min.
 
Emaus14:187 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny14:209 min.
 
Kurpińskiego14:2110 min.
 
Otwarta14:2211 min.
 
Suchanino14:2312 min.
 
Nad Jarem14:2413 min.
 
Cygańska Góra14:2514 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:2716 min.
 
Szpital Zakaźny14:2817 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:2918 min.
 
Smoluchowskiego14:3019 min.
 
Traugutta14:3120 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)14:3322 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:3423 min.
 
Uphagena14:3524 min.
 
Wrzeszcz PKP14:3726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy