Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jaworzniaków13:16
Baśniowa13:17
Rębowo13:18
Czermińskiego13:20
Przywidzka13:22
Szadółki13:23
Leszczynowa13:25
Lawendowe Wzgórze13:26
Ujeścisko13:29
Kielecka
 
13:31
0 min.
 
Przemyska13:332 min.
 
Wilanowska13:354 min.
 
Cmentarz Łostowicki13:365 min.
 
Emaus13:387 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny13:409 min.
 
Kurpińskiego13:4110 min.
 
Otwarta13:4211 min.
 
Suchanino13:4312 min.
 
Nad Jarem13:4413 min.
 
Cygańska Góra13:4514 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:4716 min.
 
Szpital Zakaźny13:4817 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:4918 min.
 
Smoluchowskiego13:5019 min.
 
Traugutta13:5120 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)13:5322 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:5423 min.
 
Uphagena13:5524 min.
 
Wrzeszcz PKP13:5726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy