Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jaworzniaków07:56
Baśniowa07:57
Rębowo07:58
Czermińskiego08:00
Przywidzka08:02
Szadółki08:03
Leszczynowa08:05
Lawendowe Wzgórze08:06
Ujeścisko08:09
Kielecka
 
08:11
0 min.
 
Przemyska08:132 min.
 
Wilanowska08:154 min.
 
Cmentarz Łostowicki08:165 min.
 
Emaus08:187 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny08:209 min.
 
Kurpińskiego08:2110 min.
 
Otwarta08:2211 min.
 
Suchanino08:2312 min.
 
Nad Jarem08:2413 min.
 
Cygańska Góra08:2514 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:2716 min.
 
Szpital Zakaźny08:2817 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej08:2918 min.
 
Smoluchowskiego08:3019 min.
 
Traugutta08:3120 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)08:3322 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk08:3423 min.
 
Uphagena08:3524 min.
 
Wrzeszcz PKP08:3726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy