Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jaworzniaków07:16
Baśniowa07:17
Rębowo07:18
Czermińskiego07:20
Przywidzka07:21
Szadółki07:22
Leszczynowa07:23
Lawendowe Wzgórze07:24
Ujeścisko07:27
Kielecka
 
07:29
0 min.
 
Przemyska07:312 min.
 
Wilanowska07:323 min.
 
Cmentarz Łostowicki07:334 min.
 
Emaus07:356 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny07:378 min.
 
Kurpińskiego07:389 min.
 
Otwarta07:3910 min.
 
Suchanino07:4011 min.
 
Nad Jarem07:4112 min.
 
Cygańska Góra07:4213 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:4415 min.
 
Szpital Zakaźny07:4516 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:4617 min.
 
Smoluchowskiego07:4718 min.
 
Traugutta07:4819 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)07:5021 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:5122 min.
 
Uphagena07:5223 min.
 
Wrzeszcz PKP07:5425 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy