Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jaworzniaków23:10
Baśniowa23:11
Rębowo23:12
Czermińskiego23:14
Przywidzka23:15
Szadółki23:16
Leszczynowa23:17
Lawendowe Wzgórze23:18
Ujeścisko23:21
Kielecka
 
23:23
0 min.
 
Przemyska23:252 min.
 
Wilanowska23:263 min.
 
Cmentarz Łostowicki23:274 min.
 
Emaus23:296 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny23:318 min.
 
Kurpińskiego23:329 min.
 
Otwarta23:3310 min.
 
Suchanino23:3411 min.
 
Nad Jarem23:3512 min.
 
Cygańska Góra23:3613 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł23:3815 min.
 
Szpital Zakaźny23:3916 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej23:4017 min.
 
Smoluchowskiego23:4118 min.
 
Traugutta23:4219 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)23:4421 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy