Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jaworzniaków17:00
Baśniowa17:01
Rębowo17:02
Czermińskiego17:04
Przywidzka17:06
Szadółki17:07
Leszczynowa17:09
Lawendowe Wzgórze17:10
Ujeścisko17:13
Kielecka
 
17:15
0 min.
 
Przemyska17:172 min.
 
Wilanowska17:194 min.
 
Cmentarz Łostowicki17:205 min.
 
Emaus17:238 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny17:2510 min.
 
Kurpińskiego17:2611 min.
 
Otwarta17:2712 min.
 
Suchanino17:2813 min.
 
Nad Jarem17:2914 min.
 
Cygańska Góra17:3015 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:3217 min.
 
Szpital Zakaźny17:3318 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:3419 min.
 
Smoluchowskiego17:3520 min.
 
Traugutta17:3823 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)17:4025 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk17:4227 min.
 
Uphagena17:4328 min.
 
Wrzeszcz PKP17:4631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy