Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jaworzniaków15:20
Baśniowa15:21
Rębowo15:22
Czermińskiego15:24
Przywidzka15:26
Szadółki15:27
Leszczynowa15:29
Lawendowe Wzgórze15:30
Ujeścisko15:33
Kielecka
 
15:35
0 min.
 
Przemyska15:372 min.
 
Wilanowska15:394 min.
 
Cmentarz Łostowicki15:405 min.
 
Emaus15:438 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny15:4510 min.
 
Kurpińskiego15:4611 min.
 
Otwarta15:4712 min.
 
Suchanino15:4813 min.
 
Nad Jarem15:4914 min.
 
Cygańska Góra15:5015 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:5217 min.
 
Szpital Zakaźny15:5318 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:5419 min.
 
Smoluchowskiego15:5520 min.
 
Traugutta15:5823 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)16:0025 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:0227 min.
 
Uphagena16:0328 min.
 
Wrzeszcz PKP16:0631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy