Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jaworzniaków05:28
Baśniowa05:29
Rębowo05:30
Czermińskiego05:32
Przywidzka05:33
Szadółki05:34
Leszczynowa05:35
Lawendowe Wzgórze05:36
Ujeścisko05:39
Kielecka
 
05:41
0 min.
 
Przemyska05:432 min.
 
Wilanowska05:443 min.
 
Cmentarz Łostowicki05:454 min.
 
Emaus05:476 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny05:498 min.
 
Kurpińskiego05:509 min.
 
Otwarta05:5110 min.
 
Suchanino05:5211 min.
 
Nad Jarem05:5312 min.
 
Cygańska Góra05:5413 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł05:5615 min.
 
Szpital Zakaźny05:5716 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej05:5817 min.
 
Smoluchowskiego05:5918 min.
 
Traugutta06:0019 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)06:0221 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk06:0322 min.
 
Uphagena06:0423 min.
 
Wrzeszcz PKP06:0726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy