Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jaworzniaków10:39
Baśniowa10:40
Rębowo10:41
Czermińskiego10:43
Przywidzka10:45
Szadółki10:46
Leszczynowa10:48
Lawendowe Wzgórze10:49
Ujeścisko10:52
Kielecka
 
10:54
0 min.
 
Przemyska10:562 min.
 
Wilanowska10:584 min.
 
Cmentarz Łostowicki10:595 min.
 
Emaus11:017 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny11:039 min.
 
Kurpińskiego11:0410 min.
 
Otwarta11:0511 min.
 
Suchanino11:0612 min.
 
Nad Jarem11:0713 min.
 
Cygańska Góra11:0814 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:1016 min.
 
Szpital Zakaźny11:1117 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:1218 min.
 
Smoluchowskiego11:1319 min.
 
Traugutta11:1420 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)11:1622 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk11:1723 min.
 
Uphagena11:1824 min.
 
Wrzeszcz PKP11:2127 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy