Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jaworzniaków10:19
Baśniowa10:20
Rębowo10:21
Czermińskiego10:23
Przywidzka10:25
Szadółki10:26
Leszczynowa10:28
Lawendowe Wzgórze10:29
Ujeścisko10:32
Kielecka
 
10:34
0 min.
 
Przemyska10:362 min.
 
Wilanowska10:384 min.
 
Cmentarz Łostowicki10:395 min.
 
Emaus10:417 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny10:439 min.
 
Kurpińskiego10:4410 min.
 
Otwarta10:4511 min.
 
Suchanino10:4612 min.
 
Nad Jarem10:4713 min.
 
Cygańska Góra10:4814 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:5016 min.
 
Szpital Zakaźny10:5117 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:5218 min.
 
Smoluchowskiego10:5319 min.
 
Traugutta10:5420 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)10:5622 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk10:5723 min.
 
Uphagena10:5824 min.
 
Wrzeszcz PKP11:0127 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy