Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jaworzniaków19:36
Baśniowa19:37
Rębowo19:38
Czermińskiego19:40
Przywidzka19:42
Szadółki19:43
Leszczynowa19:45
Lawendowe Wzgórze19:46
Ujeścisko19:49
Kielecka
 
19:51
0 min.
 
Przemyska19:532 min.
 
Wilanowska19:554 min.
 
Cmentarz Łostowicki19:565 min.
 
Emaus19:587 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny20:009 min.
 
Kurpińskiego20:0110 min.
 
Otwarta20:0211 min.
 
Suchanino20:0312 min.
 
Nad Jarem20:0413 min.
 
Cygańska Góra20:0514 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:0716 min.
 
Szpital Zakaźny20:0817 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej20:0918 min.
 
Smoluchowskiego20:1019 min.
 
Traugutta20:1120 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)20:1322 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk20:1423 min.
 
Uphagena20:1524 min.
 
Wrzeszcz PKP20:1726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy