Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jaworzniaków18:36
Baśniowa18:37
Rębowo18:38
Czermińskiego18:40
Przywidzka18:42
Szadółki18:43
Leszczynowa18:45
Lawendowe Wzgórze18:46
Ujeścisko18:49
Kielecka
 
18:51
0 min.
 
Przemyska18:532 min.
 
Wilanowska18:554 min.
 
Cmentarz Łostowicki18:565 min.
 
Emaus18:587 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny19:009 min.
 
Kurpińskiego19:0110 min.
 
Otwarta19:0211 min.
 
Suchanino19:0312 min.
 
Nad Jarem19:0413 min.
 
Cygańska Góra19:0514 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:0716 min.
 
Szpital Zakaźny19:0817 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej19:0918 min.
 
Smoluchowskiego19:1019 min.
 
Traugutta19:1120 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)19:1322 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk19:1423 min.
 
Uphagena19:1524 min.
 
Wrzeszcz PKP19:1726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy