Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jaworzniaków17:36
Baśniowa17:37
Rębowo17:38
Czermińskiego17:40
Przywidzka17:42
Szadółki17:43
Leszczynowa17:45
Lawendowe Wzgórze17:46
Ujeścisko17:49
Kielecka
 
17:51
0 min.
 
Przemyska17:532 min.
 
Wilanowska17:554 min.
 
Cmentarz Łostowicki17:565 min.
 
Emaus17:587 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny18:009 min.
 
Kurpińskiego18:0110 min.
 
Otwarta18:0211 min.
 
Suchanino18:0312 min.
 
Nad Jarem18:0413 min.
 
Cygańska Góra18:0514 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:0716 min.
 
Szpital Zakaźny18:0817 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej18:0918 min.
 
Smoluchowskiego18:1019 min.
 
Traugutta18:1120 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)18:1322 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk18:1423 min.
 
Uphagena18:1524 min.
 
Wrzeszcz PKP18:1726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy