Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jaworzniaków06:14
Baśniowa06:15
Rębowo06:16
Czermińskiego06:18
Przywidzka06:19
Szadółki06:20
Leszczynowa06:21
Lawendowe Wzgórze06:22
Ujeścisko06:25
Kielecka
 
06:27
0 min.
 
Przemyska06:292 min.
 
Wilanowska06:303 min.
 
Cmentarz Łostowicki06:314 min.
 
Emaus06:336 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny06:358 min.
 
Kurpińskiego06:369 min.
 
Otwarta06:3710 min.
 
Suchanino06:3811 min.
 
Nad Jarem06:3912 min.
 
Cygańska Góra06:4013 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:4215 min.
 
Szpital Zakaźny06:4316 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej06:4417 min.
 
Smoluchowskiego06:4518 min.
 
Traugutta06:4619 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)06:4821 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk06:4922 min.
 
Uphagena06:5023 min.
 
Wrzeszcz PKP06:5225 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy