Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wrzeszcz PKP21:26
Jaśkowa Dolina21:29
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk21:31
Opera Bałtycka21:32
Centrum Onkologii (n/ż)21:33
Uniwersytet Medyczny21:34
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne21:35
Smoluchowskiego21:36
Centrum Medycyny Inwazyjnej21:37
Szpital Zakaźny21:39
Jarowa21:41
Pomorskie Szkoły Rzemiosł21:42
Cygańska Góra
 
21:45
0 min.
 
Nad Jarem21:461 min.
 
Suchanino21:472 min.
 
Otwarta21:483 min.
 
Kurpińskiego21:494 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny21:505 min.
 
Nowolipie (n/ż)21:527 min.
 
Emaus21:549 min.
 
Cmentarz Łostowicki21:5611 min.
 
Wilanowska21:5712 min.
 
Przemyska21:5813 min.
 
Kielecka21:5914 min.
 
Ujeścisko22:0116 min.
 
Lawendowe Wzgórze22:0419 min.
 
Leszczynowa22:0520 min.
 
Szadółki22:0621 min.
 
Przywidzka22:0722 min.
 
Czermińskiego22:0823 min.
 
Rębowo22:0924 min.
 
Baśniowa22:1025 min.
 
Jaworzniaków22:1126 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy