Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wrzeszcz PKP12:53
Jaśkowa Dolina12:56
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk12:58
Opera Bałtycka12:59
Centrum Onkologii (n/ż)13:00
Uniwersytet Medyczny13:01
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne13:02
Smoluchowskiego13:03
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:04
Szpital Zakaźny
 
13:06
0 min.
 
Jarowa13:082 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:093 min.
 
Cygańska Góra13:126 min.
 
Nad Jarem13:137 min.
 
Suchanino13:148 min.
 
Otwarta13:159 min.
 
Kurpińskiego13:1610 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny13:1711 min.
 
Nowolipie (n/ż)13:1913 min.
 
Emaus13:2115 min.
 
Cmentarz Łostowicki13:2317 min.
 
Wilanowska13:2519 min.
 
Przemyska13:2620 min.
 
Kielecka13:2721 min.
 
Ujeścisko13:2923 min.
 
Lawendowe Wzgórze13:3327 min.
 
Leszczynowa13:3428 min.
 
Szadółki13:3529 min.
 
Przywidzka13:3731 min.
 
Czermińskiego13:3933 min.
 
Rębowo13:4034 min.
 
Baśniowa13:4135 min.
 
Jaworzniaków13:4236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy