Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wrzeszcz PKP21:56
Jaśkowa Dolina21:59
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk22:01
Opera Bałtycka22:02
Centrum Onkologii (n/ż)22:03
Uniwersytet Medyczny22:04
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne22:05
Smoluchowskiego22:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej22:07
Szpital Zakaźny
 
22:09
0 min.
 
Jarowa22:112 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł22:123 min.
 
Cygańska Góra22:156 min.
 
Nad Jarem22:167 min.
 
Suchanino22:178 min.
 
Otwarta22:189 min.
 
Kurpińskiego22:1910 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny22:2011 min.
 
Nowolipie (n/ż)22:2213 min.
 
Emaus22:2415 min.
 
Cmentarz Łostowicki22:2617 min.
 
Wilanowska22:2718 min.
 
Przemyska22:2819 min.
 
Kielecka22:2920 min.
 
Ujeścisko22:3122 min.
 
Lawendowe Wzgórze22:3425 min.
 
Leszczynowa22:3526 min.
 
Szadółki22:3627 min.
 
Przywidzka22:3728 min.
 
Czermińskiego22:3829 min.
 
Rębowo22:3930 min.
 
Baśniowa22:4031 min.
 
Jaworzniaków22:4132 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy