Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Wrzeszcz PKP07:29
Jaśkowa Dolina07:32
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:34
Opera Bałtycka07:35
Centrum Onkologii (n/ż)07:36
Uniwersytet Medyczny07:37
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne07:38
Smoluchowskiego07:39
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:40
Szpital Zakaźny
 
07:42
0 min.
 
Jarowa07:442 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:453 min.
 
Cygańska Góra07:486 min.
 
Nad Jarem07:497 min.
 
Suchanino07:508 min.
 
Otwarta07:519 min.
 
Kurpińskiego07:5210 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny07:5311 min.
 
Nowolipie (n/ż)07:5513 min.
 
Emaus07:5715 min.
 
Cmentarz Łostowicki07:5917 min.
 
Wilanowska08:0119 min.
 
Przemyska08:0220 min.
 
Kielecka08:0321 min.
 
Ujeścisko08:0523 min.
 
Lawendowe Wzgórze08:0927 min.
 
Leszczynowa08:1028 min.
 
Szadółki08:1129 min.
 
Przywidzka08:1331 min.
 
Czermińskiego08:1533 min.
 
Rębowo08:1634 min.
 
Baśniowa08:1735 min.
 
Jaworzniaków08:1836 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy