Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wrzeszcz PKP19:56
Jaśkowa Dolina19:59
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk20:01
Opera Bałtycka20:02
Centrum Onkologii (n/ż)20:03
Uniwersytet Medyczny20:04
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne20:05
Smoluchowskiego20:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej20:07
Szpital Zakaźny
 
20:09
0 min.
 
Jarowa20:112 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:123 min.
 
Cygańska Góra20:156 min.
 
Nad Jarem20:167 min.
 
Suchanino20:178 min.
 
Otwarta20:189 min.
 
Kurpińskiego20:1910 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny20:2011 min.
 
Nowolipie (n/ż)20:2213 min.
 
Emaus20:2415 min.
 
Cmentarz Łostowicki20:2617 min.
 
Wilanowska20:2819 min.
 
Przemyska20:2920 min.
 
Kielecka20:3021 min.
 
Ujeścisko20:3223 min.
 
Lawendowe Wzgórze20:3627 min.
 
Leszczynowa20:3728 min.
 
Szadółki20:3829 min.
 
Przywidzka20:4031 min.
 
Czermińskiego20:4233 min.
 
Rębowo20:4334 min.
 
Baśniowa20:4435 min.
 
Jaworzniaków20:4536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy