Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Dworzec Główny15:23
Hucisko15:26
Bema15:28
Płowce15:30
Focha (n/ż)15:31
Cygańska Góra15:32
Nad Jarem15:33
Suchanino15:34
Otwarta15:35
Kurpińskiego15:37
Schuberta
 
15:38
0 min.
 
Schumana15:391 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:402 min.
 
Szpital Zakaźny15:424 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:435 min.
 
Smoluchowskiego15:446 min.
 
Traugutta15:479 min.
 
Opera Bałtycka15:4911 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk15:5113 min.
 
Uphagena15:5214 min.
 
Wrzeszcz PKP15:5517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy