Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Dworzec Główny12:36
Hucisko12:38
Bema12:40
Płowce12:42
Focha (n/ż)12:43
Cygańska Góra12:44
Nad Jarem12:45
Suchanino12:46
Otwarta12:47
Kurpińskiego12:49
Schuberta
 
12:50
0 min.
 
Schumana12:511 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:522 min.
 
Szpital Zakaźny12:544 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej12:555 min.
 
Smoluchowskiego12:566 min.
 
Traugutta12:577 min.
 
Opera Bałtycka12:599 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:0010 min.
 
Uphagena13:0111 min.
 
Wrzeszcz PKP13:0414 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy