Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Dworzec Główny11:56
Hucisko11:58
Bema12:00
Płowce12:02
Focha (n/ż)12:03
Cygańska Góra12:04
Nad Jarem12:05
Suchanino12:06
Otwarta12:07
Kurpińskiego12:09
Schuberta
 
12:10
0 min.
 
Schumana12:111 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:122 min.
 
Szpital Zakaźny12:144 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej12:155 min.
 
Smoluchowskiego12:166 min.
 
Traugutta12:177 min.
 
Opera Bałtycka12:199 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk12:2010 min.
 
Uphagena12:2111 min.
 
Wrzeszcz PKP12:2414 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy