Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Dworzec Główny06:01
Hucisko06:03
Bema06:05
Płowce06:07
Focha (n/ż)06:08
Cygańska Góra06:09
Nad Jarem06:10
Suchanino06:11
Otwarta06:12
Kurpińskiego06:14
Schuberta
 
06:15
0 min.
 
Schumana06:161 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:183 min.
 
Szpital Zakaźny06:216 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej06:238 min.
 
Smoluchowskiego06:249 min.
 
Traugutta06:2611 min.
 
Opera Bałtycka06:2813 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk06:2914 min.
 
Uphagena06:3015 min.
 
Wrzeszcz PKP06:3318 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy