Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Przegalina19:07
Przegalińska (n/ż)19:08
Świbnieńska III19:10
Uzdrowiskowa (n/ż)19:12
Świbnieńska II (n/ż)19:13
Świbnieńska I (n/ż)19:13
Przystań19:14
Węgorzowa19:15
Kempingowa19:16
Trałowa - Szkoła19:17
Boguckiego (n/ż)19:18
Kwiatowa
 
19:19
0 min.
 
Orlinki (n/ż)19:201 min.
 
Lazurowa19:223 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)19:234 min.
 
Forsycji (n/ż)19:245 min.
 
Turystyczna (n/ż)19:245 min.
 
Kanałowa (n/ż)19:267 min.
 
Falowa (n/ż)19:278 min.
 
Sobieszewo19:289 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)19:3011 min.
 
Wiślinka Szkolna19:3213 min.
 
Bogatka I (n/ż)19:3415 min.
 
Bogatka II19:3516 min.
 
Bogatka III (n/ż)19:3718 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)19:3819 min.
 
Przejazdowo Jesionowa19:3920 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)19:4021 min.
 
Przejazdowo Dobrowo19:4223 min.
 
Rafineria19:4425 min.
 
Michałki (n/ż)19:4526 min.
 
Tarcice19:4728 min.
 
Błonia19:4829 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)19:4930 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)19:5031 min.
 
Mostek19:5132 min.
 
Brama Żuławska19:5334 min.
 
Akademia Muzyczna19:5435 min.
 
Chmielna (n/ż)19:5536 min.
 
Żabi Kruk19:5637 min.
 
Brama Wyżynna19:5940 min.
 
Dworzec Główny20:0142 min.
 
Wały Piastowskie20:0243 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy