Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Wały Piastowskie20:58
Dworzec Główny21:00
Brama Wyżynna21:02
Żabi Kruk21:04
Akademia Muzyczna21:06
Brama Żuławska21:07
Mostek21:08
Miałki Szlak (n/ż)21:09
Węzeł Elbląska (n/ż)
 
21:10
0 min.
 
Błonia21:111 min.
 
Tarcice21:122 min.
 
Michałki (n/ż)21:144 min.
 
Rafineria21:155 min.
 
Przejazdowo Dobrowo21:177 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)21:199 min.
 
Przejazdowo Jesionowa21:2010 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)21:2111 min.
 
Bogatka III (n/ż)21:2212 min.
 
Bogatka II21:2414 min.
 
Bogatka I (n/ż)21:2515 min.
 
Wiślinka Szkolna21:2717 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)21:2919 min.
 
Sobieszewo Wyspa21:3222 min.
 
Falowa (n/ż)21:3323 min.
 
Kanałowa (n/ż)21:3424 min.
 
Turystyczna (n/ż)21:3626 min.
 
Forsycji (n/ż)21:3626 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)21:3727 min.
 
Lazurowa21:3828 min.
 
Orlinki (n/ż)21:3929 min.
 
Kwiatowa21:4030 min.
 
Boguckiego (n/ż)21:4131 min.
 
Trałowa - Szkoła21:4232 min.
 
Kempingowa21:4333 min.
 
Węgorzowa21:4434 min.
 
Przystań21:4535 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)21:4636 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)21:4636 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)21:4737 min.
 
Świbnieńska III21:4939 min.
 
Przegalińska (n/ż)21:5040 min.
 
Przegalina21:5141 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy