Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie15:38
Dworzec Główny15:41
Brama Wyżynna15:44
Żabi Kruk15:46
Akademia Muzyczna15:48
Brama Żuławska15:49
Mostek15:50
Miałki Szlak (n/ż)15:51
Węzeł Elbląska (n/ż)
 
15:52
0 min.
 
Błonia15:531 min.
 
Tarcice15:542 min.
 
Michałki (n/ż)15:564 min.
 
Rafineria15:586 min.
 
Przejazdowo Dobrowo16:008 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)16:0210 min.
 
Przejazdowo Jesionowa16:0311 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)16:0412 min.
 
Bogatka III (n/ż)16:0513 min.
 
Bogatka II16:0715 min.
 
Bogatka I (n/ż)16:0816 min.
 
Wiślinka Szkolna16:1018 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)16:1321 min.
 
Sobieszewo Wyspa16:1624 min.
 
Falowa (n/ż)16:1725 min.
 
Kanałowa (n/ż)16:1826 min.
 
Turystyczna (n/ż)16:2028 min.
 
Forsycji (n/ż)16:2028 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)16:2129 min.
 
Lazurowa16:2230 min.
 
Orlinki (n/ż)16:2331 min.
 
Kwiatowa16:2432 min.
 
Boguckiego (n/ż)16:2533 min.
 
Trałowa - Szkoła16:2634 min.
 
Kempingowa16:2735 min.
 
Węgorzowa16:2836 min.
 
Przystań16:2937 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)16:3038 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)16:3038 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)16:3139 min.
 
Świbnieńska III16:3341 min.
 
Przegalińska (n/ż)16:3543 min.
 
Przegalina16:3644 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy