Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Wały Piastowskie15:08
Dworzec Główny15:11
Brama Wyżynna15:14
Żabi Kruk15:16
Akademia Muzyczna15:18
Brama Żuławska15:19
Mostek15:20
Miałki Szlak (n/ż)15:21
Węzeł Elbląska (n/ż)
 
15:22
0 min.
 
Błonia15:231 min.
 
Tarcice15:242 min.
 
Michałki (n/ż)15:264 min.
 
Rafineria15:286 min.
 
Przejazdowo Dobrowo15:308 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)15:3210 min.
 
Przejazdowo Jesionowa15:3311 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)15:3412 min.
 
Bogatka III (n/ż)15:3513 min.
 
Bogatka II15:3715 min.
 
Bogatka I (n/ż)15:3816 min.
 
Wiślinka Szkolna15:4018 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)15:4321 min.
 
Sobieszewo Wyspa15:4624 min.
 
Falowa (n/ż)15:4725 min.
 
Kanałowa (n/ż)15:4826 min.
 
Turystyczna (n/ż)15:5028 min.
 
Forsycji (n/ż)15:5028 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)15:5129 min.
 
Lazurowa15:5230 min.
 
Orlinki (n/ż)15:5331 min.
 
Kwiatowa15:5432 min.
 
Boguckiego (n/ż)15:5533 min.
 
Trałowa - Szkoła15:5634 min.
 
Kempingowa15:5735 min.
 
Węgorzowa15:5836 min.
 
Przystań15:5937 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)16:0038 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)16:0038 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)16:0139 min.
 
Świbnieńska III16:0341 min.
 
Przegalińska (n/ż)16:0543 min.
 
Przegalina16:0644 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy