Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wały Piastowskie11:44
Dworzec Główny11:46
Brama Wyżynna11:48
Żabi Kruk11:50
Akademia Muzyczna11:52
Brama Żuławska11:53
Mostek11:54
Miałki Szlak (n/ż)11:55
Węzeł Elbląska (n/ż)
 
11:56
0 min.
 
Błonia11:571 min.
 
Tarcice11:582 min.
 
Michałki (n/ż)12:004 min.
 
Rafineria12:015 min.
 
Przejazdowo Dobrowo12:037 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)12:059 min.
 
Przejazdowo Jesionowa12:0610 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)12:0711 min.
 
Bogatka III (n/ż)12:0812 min.
 
Bogatka II12:1014 min.
 
Bogatka I (n/ż)12:1115 min.
 
Wiślinka Szkolna12:1317 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)12:1620 min.
 
Sobieszewo Wyspa12:1923 min.
 
Falowa (n/ż)12:2024 min.
 
Kanałowa (n/ż)12:2125 min.
 
Turystyczna (n/ż)12:2327 min.
 
Forsycji (n/ż)12:2327 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)12:2428 min.
 
Lazurowa12:2529 min.
 
Orlinki (n/ż)12:2630 min.
 
Kwiatowa12:2731 min.
 
Boguckiego (n/ż)12:2832 min.
 
Trałowa - Szkoła12:2933 min.
 
Kempingowa12:3034 min.
 
Węgorzowa12:3135 min.
 
Przystań12:3236 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)12:3337 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)12:3337 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)12:3438 min.
 
Świbnieńska III12:3640 min.
 
Przegalińska (n/ż)12:3741 min.
 
Przegalina12:3842 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy