Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Wały Piastowskie08:24
Dworzec Główny08:26
Brama Wyżynna08:28
Żabi Kruk08:30
Akademia Muzyczna08:32
Brama Żuławska08:33
Mostek08:34
Miałki Szlak (n/ż)08:35
Węzeł Elbląska (n/ż)08:36
Błonia08:37
Tarcice08:38
Michałki (n/ż)08:40
Rafineria08:41
Przejazdowo Dobrowo08:43
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)
 
08:45
0 min.
 
Przejazdowo Jesionowa08:461 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)08:472 min.
 
Bogatka III (n/ż)08:483 min.
 
Bogatka II08:505 min.
 
Bogatka I (n/ż)08:516 min.
 
Wiślinka Szkolna08:538 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)08:5611 min.
 
Sobieszewo Wyspa08:5914 min.
 
Falowa (n/ż)09:0015 min.
 
Kanałowa (n/ż)09:0116 min.
 
Turystyczna (n/ż)09:0318 min.
 
Forsycji (n/ż)09:0318 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)09:0419 min.
 
Lazurowa09:0520 min.
 
Orlinki (n/ż)09:0621 min.
 
Kwiatowa09:0722 min.
 
Boguckiego (n/ż)09:0823 min.
 
Trałowa - Szkoła09:0924 min.
 
Kempingowa09:1025 min.
 
Węgorzowa09:1126 min.
 
Przystań09:1227 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)09:1328 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)09:1328 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)09:1429 min.
 
Świbnieńska III09:1631 min.
 
Przegalińska (n/ż)09:1732 min.
 
Przegalina09:1833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy