Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie21:58
Dworzec Główny22:00
Brama Wyżynna22:02
Żabi Kruk22:04
Akademia Muzyczna22:06
Brama Żuławska22:07
Mostek22:08
Miałki Szlak (n/ż)22:09
Węzeł Elbląska (n/ż)22:10
Błonia22:11
Tarcice22:12
Michałki (n/ż)22:14
Rafineria22:15
Przejazdowo Dobrowo22:17
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)
 
22:19
0 min.
 
Przejazdowo Jesionowa22:201 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)22:212 min.
 
Bogatka III (n/ż)22:223 min.
 
Bogatka II22:245 min.
 
Bogatka I (n/ż)22:256 min.
 
Wiślinka Szkolna22:278 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)22:2910 min.
 
Sobieszewo Wyspa22:3213 min.
 
Falowa (n/ż)22:3314 min.
 
Kanałowa (n/ż)22:3415 min.
 
Turystyczna (n/ż)22:3617 min.
 
Forsycji (n/ż)22:3617 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)22:3718 min.
 
Lazurowa22:3819 min.
 
Orlinki (n/ż)22:3920 min.
 
Kwiatowa22:4021 min.
 
Boguckiego (n/ż)22:4122 min.
 
Trałowa - Szkoła22:4223 min.
 
Kempingowa22:4324 min.
 
Węgorzowa22:4425 min.
 
Przystań22:4526 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)22:4627 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)22:4627 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)22:4728 min.
 
Świbnieńska III22:4930 min.
 
Przegalińska (n/ż)22:5031 min.
 
Przegalina22:5132 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy