Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie20:58
Dworzec Główny21:00
Brama Wyżynna21:02
Żabi Kruk21:04
Akademia Muzyczna21:06
Brama Żuławska21:07
Mostek21:08
Miałki Szlak (n/ż)21:09
Węzeł Elbląska (n/ż)21:10
Błonia21:11
Tarcice21:12
Michałki (n/ż)21:14
Rafineria21:15
Przejazdowo Dobrowo21:17
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)
 
21:19
0 min.
 
Przejazdowo Jesionowa21:201 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)21:212 min.
 
Bogatka III (n/ż)21:223 min.
 
Bogatka II21:245 min.
 
Bogatka I (n/ż)21:256 min.
 
Wiślinka Szkolna21:278 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)21:2910 min.
 
Sobieszewo Wyspa21:3213 min.
 
Falowa (n/ż)21:3314 min.
 
Kanałowa (n/ż)21:3415 min.
 
Turystyczna (n/ż)21:3617 min.
 
Forsycji (n/ż)21:3617 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)21:3718 min.
 
Lazurowa21:3819 min.
 
Orlinki (n/ż)21:3920 min.
 
Kwiatowa21:4021 min.
 
Boguckiego (n/ż)21:4122 min.
 
Trałowa - Szkoła21:4223 min.
 
Kempingowa21:4324 min.
 
Węgorzowa21:4425 min.
 
Przystań21:4526 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)21:4627 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)21:4627 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)21:4728 min.
 
Świbnieńska III21:4930 min.
 
Przegalińska (n/ż)21:5031 min.
 
Przegalina21:5132 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy