Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie13:54
Dworzec Główny13:56
Brama Wyżynna13:59
Żabi Kruk14:01
Akademia Muzyczna14:03
Brama Żuławska14:04
Mostek14:05
Miałki Szlak (n/ż)14:06
Węzeł Elbląska (n/ż)14:07
Błonia14:08
Tarcice14:09
Michałki (n/ż)14:11
Rafineria14:12
Przejazdowo Dobrowo14:14
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)
 
14:16
0 min.
 
Przejazdowo Jesionowa14:171 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)14:182 min.
 
Bogatka III (n/ż)14:193 min.
 
Bogatka II14:215 min.
 
Bogatka I (n/ż)14:226 min.
 
Wiślinka Szkolna14:248 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)14:2711 min.
 
Sobieszewo Wyspa14:3014 min.
 
Falowa (n/ż)14:3115 min.
 
Kanałowa (n/ż)14:3216 min.
 
Turystyczna (n/ż)14:3418 min.
 
Forsycji (n/ż)14:3418 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)14:3519 min.
 
Lazurowa14:3620 min.
 
Orlinki (n/ż)14:3721 min.
 
Kwiatowa14:3822 min.
 
Boguckiego (n/ż)14:3923 min.
 
Trałowa - Szkoła14:4024 min.
 
Kempingowa14:4125 min.
 
Węgorzowa14:4226 min.
 
Przystań14:4327 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)14:4428 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)14:4428 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)14:4529 min.
 
Świbnieńska III14:4731 min.
 
Przegalińska (n/ż)14:4933 min.
 
Przegalina14:5034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy