Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wały Piastowskie13:14
Dworzec Główny13:16
Brama Wyżynna13:18
Żabi Kruk13:20
Akademia Muzyczna13:22
Brama Żuławska13:23
Mostek13:24
Miałki Szlak (n/ż)13:25
Węzeł Elbląska (n/ż)13:26
Błonia13:27
Tarcice13:28
Michałki (n/ż)13:30
Rafineria13:31
Przejazdowo Dobrowo13:33
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)
 
13:35
0 min.
 
Przejazdowo Jesionowa13:361 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)13:372 min.
 
Bogatka III (n/ż)13:383 min.
 
Bogatka II13:405 min.
 
Bogatka I (n/ż)13:416 min.
 
Wiślinka Szkolna13:438 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)13:4510 min.
 
Sobieszewo Wyspa13:4813 min.
 
Falowa (n/ż)13:4914 min.
 
Kanałowa (n/ż)13:5015 min.
 
Turystyczna (n/ż)13:5217 min.
 
Forsycji (n/ż)13:5217 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)13:5318 min.
 
Lazurowa13:5419 min.
 
Orlinki (n/ż)13:5520 min.
 
Kwiatowa13:5621 min.
 
Boguckiego (n/ż)13:5722 min.
 
Trałowa - Szkoła13:5823 min.
 
Kempingowa13:5924 min.
 
Węgorzowa14:0025 min.
 
Przystań14:0126 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)14:0227 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)14:0227 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)14:0328 min.
 
Świbnieńska III14:0530 min.
 
Przegalińska (n/ż)14:0631 min.
 
Przegalina14:0732 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy