Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Dworzec Główny05:35
Brama Wyżynna05:37
Żabi Kruk05:38
Akademia Muzyczna05:40
Brama Żuławska05:41
Mostek05:42
Miałki Szlak (n/ż)05:43
Węzeł Elbląska (n/ż)05:44
Błonia05:45
Tarcice05:46
Michałki (n/ż)05:48
Rafineria05:49
Przejazdowo Dobrowo05:51
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)
 
05:52
0 min.
 
Przejazdowo Jesionowa05:531 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)05:542 min.
 
Bogatka III (n/ż)05:553 min.
 
Bogatka II05:575 min.
 
Bogatka I (n/ż)05:586 min.
 
Wiślinka Szkolna06:008 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)06:0210 min.
 
Sobieszewo Wyspa06:0513 min.
 
Falowa (n/ż)06:0614 min.
 
Kanałowa (n/ż)06:0715 min.
 
Turystyczna (n/ż)06:0917 min.
 
Forsycji (n/ż)06:0917 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)06:1018 min.
 
Lazurowa06:1119 min.
 
Orlinki (n/ż)06:1220 min.
 
Kwiatowa06:1321 min.
 
Boguckiego (n/ż)06:1422 min.
 
Trałowa - Szkoła06:1523 min.
 
Kempingowa06:1624 min.
 
Węgorzowa06:1725 min.
 
Przystań06:1826 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)06:1927 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)06:1927 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)06:2028 min.
 
Świbnieńska III06:2230 min.
 
Przegalińska (n/ż)06:2331 min.
 
Przegalina06:2432 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy