Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Wały Piastowskie15:38
Dworzec Główny15:41
Brama Wyżynna15:44
Żabi Kruk15:46
Akademia Muzyczna15:48
Brama Żuławska15:49
Mostek15:50
Miałki Szlak (n/ż)15:51
Węzeł Elbląska (n/ż)15:52
Błonia15:53
Tarcice15:54
Michałki (n/ż)15:56
Rafineria15:58
Przejazdowo Dobrowo16:00
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)
 
16:02
0 min.
 
Przejazdowo Jesionowa16:031 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)16:042 min.
 
Bogatka III (n/ż)16:053 min.
 
Bogatka II16:075 min.
 
Bogatka I (n/ż)16:086 min.
 
Wiślinka Szkolna16:108 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)16:1311 min.
 
Sobieszewo Wyspa16:1614 min.
 
Falowa (n/ż)16:1715 min.
 
Kanałowa (n/ż)16:1816 min.
 
Turystyczna (n/ż)16:2018 min.
 
Forsycji (n/ż)16:2018 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)16:2119 min.
 
Lazurowa16:2220 min.
 
Orlinki (n/ż)16:2321 min.
 
Kwiatowa16:2422 min.
 
Boguckiego (n/ż)16:2523 min.
 
Trałowa - Szkoła16:2624 min.
 
Kempingowa16:2725 min.
 
Węgorzowa16:2826 min.
 
Przystań16:2927 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)16:3028 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)16:3028 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)16:3129 min.
 
Świbnieńska III16:3331 min.
 
Przegalińska (n/ż)16:3533 min.
 
Przegalina16:3634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy