Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Wały Piastowskie13:04
Dworzec Główny13:06
Brama Wyżynna13:08
Żabi Kruk13:10
Akademia Muzyczna13:12
Brama Żuławska13:13
Mostek13:14
Miałki Szlak (n/ż)13:15
Węzeł Elbląska (n/ż)13:16
Błonia13:17
Tarcice13:18
Michałki (n/ż)13:20
Rafineria13:21
Przejazdowo Dobrowo13:23
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)
 
13:25
0 min.
 
Przejazdowo Jesionowa13:261 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)13:272 min.
 
Bogatka III (n/ż)13:283 min.
 
Bogatka II13:305 min.
 
Bogatka I (n/ż)13:316 min.
 
Wiślinka Szkolna13:338 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)13:3611 min.
 
Sobieszewo Wyspa13:3914 min.
 
Falowa (n/ż)13:4015 min.
 
Kanałowa (n/ż)13:4116 min.
 
Turystyczna (n/ż)13:4318 min.
 
Forsycji (n/ż)13:4318 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)13:4419 min.
 
Lazurowa13:4520 min.
 
Orlinki (n/ż)13:4621 min.
 
Kwiatowa13:4722 min.
 
Boguckiego (n/ż)13:4823 min.
 
Trałowa - Szkoła13:4924 min.
 
Kempingowa13:5025 min.
 
Węgorzowa13:5126 min.
 
Przystań13:5227 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)13:5328 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)13:5328 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)13:5429 min.
 
Świbnieńska III13:5631 min.
 
Przegalińska (n/ż)13:5732 min.
 
Przegalina13:5833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy