Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wały Piastowskie07:04
Dworzec Główny07:06
Brama Wyżynna07:08
Żabi Kruk07:10
Akademia Muzyczna07:12
Brama Żuławska07:13
Mostek07:14
Miałki Szlak (n/ż)07:15
Węzeł Elbląska (n/ż)07:16
Błonia07:17
Tarcice07:18
Michałki (n/ż)07:20
Rafineria
 
07:21
0 min.
 
Przejazdowo Dobrowo07:232 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)07:254 min.
 
Przejazdowo Jesionowa07:265 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)07:276 min.
 
Bogatka III (n/ż)07:287 min.
 
Bogatka II07:309 min.
 
Bogatka I (n/ż)07:3110 min.
 
Wiślinka Szkolna07:3312 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)07:3615 min.
 
Sobieszewo Wyspa07:3918 min.
 
Falowa (n/ż)07:4019 min.
 
Kanałowa (n/ż)07:4120 min.
 
Turystyczna (n/ż)07:4322 min.
 
Forsycji (n/ż)07:4322 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)07:4423 min.
 
Lazurowa07:4524 min.
 
Orlinki (n/ż)07:4625 min.
 
Kwiatowa07:4726 min.
 
Boguckiego (n/ż)07:4827 min.
 
Trałowa - Szkoła07:4928 min.
 
Kempingowa07:5029 min.
 
Węgorzowa07:5130 min.
 
Przystań07:5231 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)07:5332 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)07:5332 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)07:5433 min.
 
Świbnieńska III07:5635 min.
 
Przegalińska (n/ż)07:5736 min.
 
Przegalina07:5837 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy