Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie06:38
Dworzec Główny06:40
Brama Wyżynna06:42
Żabi Kruk06:44
Akademia Muzyczna06:46
Brama Żuławska06:47
Mostek06:48
Miałki Szlak (n/ż)06:49
Węzeł Elbląska (n/ż)06:50
Błonia06:51
Tarcice06:52
Michałki (n/ż)06:54
Rafineria
 
06:55
0 min.
 
Przejazdowo Dobrowo06:572 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)06:594 min.
 
Przejazdowo Jesionowa07:005 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)07:016 min.
 
Bogatka III (n/ż)07:027 min.
 
Bogatka II07:049 min.
 
Bogatka I (n/ż)07:0510 min.
 
Wiślinka Szkolna07:0712 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)07:1015 min.
 
Sobieszewo Wyspa07:1318 min.
 
Falowa (n/ż)07:1419 min.
 
Kanałowa (n/ż)07:1520 min.
 
Turystyczna (n/ż)07:1722 min.
 
Forsycji (n/ż)07:1722 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)07:1823 min.
 
Lazurowa07:1924 min.
 
Orlinki (n/ż)07:2025 min.
 
Kwiatowa07:2126 min.
 
Boguckiego (n/ż)07:2227 min.
 
Trałowa - Szkoła07:2328 min.
 
Kempingowa07:2429 min.
 
Węgorzowa07:2530 min.
 
Przystań07:2631 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)07:2732 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)07:2732 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)07:2833 min.
 
Świbnieńska III07:3035 min.
 
Przegalińska (n/ż)07:3136 min.
 
Przegalina07:3237 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy