Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wały Piastowskie17:14
Dworzec Główny17:16
Brama Wyżynna17:18
Żabi Kruk17:20
Akademia Muzyczna17:22
Brama Żuławska17:23
Mostek17:24
Miałki Szlak (n/ż)17:25
Węzeł Elbląska (n/ż)17:26
Błonia17:27
Tarcice17:28
Michałki (n/ż)17:30
Rafineria
 
17:31
0 min.
 
Przejazdowo Dobrowo17:332 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)17:354 min.
 
Przejazdowo Jesionowa17:365 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)17:376 min.
 
Bogatka III (n/ż)17:387 min.
 
Bogatka II17:409 min.
 
Bogatka I (n/ż)17:4110 min.
 
Wiślinka Szkolna17:4312 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)17:4514 min.
 
Sobieszewo Wyspa17:4817 min.
 
Falowa (n/ż)17:4918 min.
 
Kanałowa (n/ż)17:5019 min.
 
Turystyczna (n/ż)17:5221 min.
 
Forsycji (n/ż)17:5221 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)17:5322 min.
 
Lazurowa17:5423 min.
 
Orlinki (n/ż)17:5524 min.
 
Kwiatowa17:5625 min.
 
Boguckiego (n/ż)17:5726 min.
 
Trałowa - Szkoła17:5827 min.
 
Kempingowa17:5928 min.
 
Węgorzowa18:0029 min.
 
Przystań18:0130 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)18:0231 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)18:0231 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)18:0332 min.
 
Świbnieńska III18:0534 min.
 
Przegalińska (n/ż)18:0635 min.
 
Przegalina18:0736 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy