Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wały Piastowskie16:34
Dworzec Główny16:36
Brama Wyżynna16:38
Żabi Kruk16:40
Akademia Muzyczna16:42
Brama Żuławska16:43
Mostek16:44
Miałki Szlak (n/ż)16:45
Węzeł Elbląska (n/ż)16:46
Błonia16:47
Tarcice16:48
Michałki (n/ż)16:50
Rafineria
 
16:51
0 min.
 
Przejazdowo Dobrowo16:532 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)16:554 min.
 
Przejazdowo Jesionowa16:565 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)16:576 min.
 
Bogatka III (n/ż)16:587 min.
 
Bogatka II17:009 min.
 
Bogatka I (n/ż)17:0110 min.
 
Wiślinka Szkolna17:0312 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)17:0514 min.
 
Sobieszewo Wyspa17:0817 min.
 
Falowa (n/ż)17:0918 min.
 
Kanałowa (n/ż)17:1019 min.
 
Turystyczna (n/ż)17:1221 min.
 
Forsycji (n/ż)17:1221 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)17:1322 min.
 
Lazurowa17:1423 min.
 
Orlinki (n/ż)17:1524 min.
 
Kwiatowa17:1625 min.
 
Boguckiego (n/ż)17:1726 min.
 
Trałowa - Szkoła17:1827 min.
 
Kempingowa17:1928 min.
 
Węgorzowa17:2029 min.
 
Przystań17:2130 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)17:2231 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)17:2231 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)17:2332 min.
 
Świbnieńska III17:2534 min.
 
Przegalińska (n/ż)17:2635 min.
 
Przegalina17:2736 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy