Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Wały Piastowskie15:54
Dworzec Główny15:56
Brama Wyżynna15:59
Żabi Kruk16:01
Akademia Muzyczna16:03
Brama Żuławska16:04
Mostek16:05
Miałki Szlak (n/ż)16:06
Węzeł Elbląska (n/ż)16:07
Błonia16:08
Tarcice16:09
Michałki (n/ż)16:11
Rafineria
 
16:12
0 min.
 
Przejazdowo Dobrowo16:142 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)16:164 min.
 
Przejazdowo Jesionowa16:175 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)16:186 min.
 
Bogatka III (n/ż)16:197 min.
 
Bogatka II16:219 min.
 
Bogatka I (n/ż)16:2210 min.
 
Wiślinka Szkolna16:2412 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)16:2715 min.
 
Sobieszewo Wyspa16:3018 min.
 
Falowa (n/ż)16:3119 min.
 
Kanałowa (n/ż)16:3220 min.
 
Turystyczna (n/ż)16:3422 min.
 
Forsycji (n/ż)16:3422 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)16:3523 min.
 
Lazurowa16:3624 min.
 
Orlinki (n/ż)16:3725 min.
 
Kwiatowa16:3826 min.
 
Boguckiego (n/ż)16:3927 min.
 
Trałowa - Szkoła16:4028 min.
 
Kempingowa16:4129 min.
 
Węgorzowa16:4230 min.
 
Przystań16:4331 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)16:4432 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)16:4432 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)16:4533 min.
 
Świbnieńska III16:4735 min.
 
Przegalińska (n/ż)16:4937 min.
 
Przegalina16:5038 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy