Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wały Piastowskie12:34
Dworzec Główny12:36
Brama Wyżynna12:38
Żabi Kruk12:40
Akademia Muzyczna12:42
Brama Żuławska12:43
Mostek12:44
Miałki Szlak (n/ż)12:45
Węzeł Elbląska (n/ż)12:46
Błonia12:47
Tarcice12:48
Michałki (n/ż)12:50
Rafineria
 
12:51
0 min.
 
Przejazdowo Dobrowo12:532 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)12:554 min.
 
Przejazdowo Jesionowa12:565 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)12:576 min.
 
Bogatka III (n/ż)12:587 min.
 
Bogatka II13:009 min.
 
Bogatka I (n/ż)13:0110 min.
 
Wiślinka Szkolna13:0312 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)13:0514 min.
 
Sobieszewo Wyspa13:0817 min.
 
Falowa (n/ż)13:0918 min.
 
Kanałowa (n/ż)13:1019 min.
 
Turystyczna (n/ż)13:1221 min.
 
Forsycji (n/ż)13:1221 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)13:1322 min.
 
Lazurowa13:1423 min.
 
Orlinki (n/ż)13:1524 min.
 
Kwiatowa13:1625 min.
 
Boguckiego (n/ż)13:1726 min.
 
Trałowa - Szkoła13:1827 min.
 
Kempingowa13:1928 min.
 
Węgorzowa13:2029 min.
 
Przystań13:2130 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)13:2231 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)13:2231 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)13:2332 min.
 
Świbnieńska III13:2534 min.
 
Przegalińska (n/ż)13:2635 min.
 
Przegalina13:2736 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy